Syropy do herbaty

Syropy do herbaty (i nie tylko) w 14 wyjątkowych smakach. Nasze syropy idealnie wpisują się w potrzeby osób, które pragną wprowadzić zioła do swojej codziennej diety. Ale nie tylko.

Syropy to pyszny i zdrowy dodatek nie tylko do herbaty ale również do wody, drinków, owsianek czy lemoniad.

Syropy jakie u nas znajdziesz charakteryzuje bardzo duża zawartość wyciągów ziołowych lub owocowych. Aby zachować wszystkie cenne właściwości w bardzo delikatny sposób obchodzimy się z ziołami i/lub owocami. W większości nasze syropy to efekt maceratów wodnych, czyli wodnych kąpieli. Jeśli ciekawi Cię proces maceracji zajrzyj do wpisu Czym są maceraty?

Możesz zatem śmiało pić syropy zamiast suszu ziołowego/owocowego i dostarczać właściwości płynących z konkretnych roślin.

Bat’kovy ziołowe syropy powstają z zamiłowania do tradycji jaką wynieśliśmy z domu, gdzie syrop był i jest obecny zawsze jako dodatek do wody lub herbaty.

Nasze syropy produkujemy w oparciu o rodzinne przepisy a ich produkcja odbywa się z wykorzystaniem najnowszych technologii i standardów na rynku.

Kiedy prawie 12 lat temu zaczynaliśmy naszą przygodę z produkcją syropów sami zajmowaliśmy się całym procesem – od zbiorów po sprzedaż. Często można było nas spotkać gdzieś na uboczu, na dzikiej polanie obsianej mniszkiem lekarskim lub pokrzywą.

Dziś zioła pozyskujemy od lokalnych rolników – oczywiście te które rosną w naszym klimacie – którzy stawiają na uprawy ekologiczne.

Życzymy Wam cudownych chwil w towarzystwie naszych syropów.

PS. Syropy to świetny prezent dla kogoś bliskiego. Dzielcie się dobrem!

Wasze zdrowie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wózek sklepowy
DARMOWA dostawa już od 200 zł - PACZKOMATY !!!
Hello. Add your message here.