Dlaczego Báťkovy ziołowe syropy?

Cała historia zaczęła się poza granicami Polski i mojej ukochanej ojczyzny, Czech.

Przy porannej kawie, daleko od PL i CZ, dzięki antenie satelitarnej, któregoś dnia mile zaskoczył mnie widok dawno nie widzianego kolegi ze szkoły w czeskiej TV śniadaniowej.

Prezentował tam swoje wyroby z ziół, czyli właśnie Báťkovy Ziołowe Syropy. To było bardzo pozytywne zaskoczenie ale minęło kolejnych kilka lat abym znalazł się tu i teraz.

W zeszłym roku nadszedł moment powrotu bliżej rodzinnych stron. Tym miejscem jest Wrocław i stąd właśnie realizuję swoje plany związane z dystrybucją Báťkovych Ziołowych Syropów na terenie Polski.

Przygoda dopiero się zaczyna i jestem ciekaw jak długo zajmie mi rozkochać Was w tych niesamowitych smakach.

Poniżej trochę o Báťkach.

W naszej rodzinnej wytwórni syropów w centrum Ołomuńca codziennie, od roku 2012 przygotowujemy świeże Ziołowe syropy.

Bazujemy na najwyższej jakości surowcach i zbalansowanym ziołowym smaku i aromacie.

Przetwarzamy zioła w jakości BIO  w szczególnie delikatny sposób (zimne maceraty oraz w przypadku owoców rokitnika i korzenia imbiru, prasowanie/wyciskanie), dzięki czemu zachowujemy substancje lecznicze i zapachowe a syropy nie tylko dobrze smakują, ale także mają korzystny wpływ na nasze ciało.

Nie dodajemy sztucznych aromatów, barwników, sztucznych słodzików ani zagęszczaczy, wszystko to w naturalny sposób zapewnia odpowiednia dawka ziół.

my

1 komentarz do: “

  1. Fundacja Zdrowa Natura z Leszna serdecznie dziękuje Panu Romanowi za wizytę w naszej Fundacji i przedstawioną nam ofertę syropów. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą zadowoleni z przedstawionego asortymentu i nawiążemy owocną współpracę.
    Życzymy sukcesów .
    Fundacja Zdrowa Natura, 64-100 Leszno, ul. Kościelna 3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.