...
czarny bez

Bez czarny – właściwości i wszystko o czarnym bzie

Wszystko o roślinie, która słynie ze swoich mocy magicznych – tak wierzono kiedyś a i dziś traktowana jest bardzo szczególnie. Czarny bez to bez wątpienia szczególny krzew, który choć niepozorny, skrywa w sobie bardzo szczególne właściwości lecznicze.

syrop bez cukru. czy to mozliwe ?

Syrop bez cukru? Czy to możliwe?

Zdajemy sobie sprawę, że spożywanie cukru w nadmiarze jest szkodliwe. W zasadzie do wszystkiego należy podchodzić z umiarem. Tm wpisem postaramy się odczarować złą sławę cukru wykorzystywanego do przygotowania syropów.

syrop z cebuli

Syrop z cebuli

Jakie macie skojarzenie z syropem z cebuli? Ja uwielbiam 😉 Ale znam osoby, które na samą myśl mają ciarki i złe wspomnienia z dzieciństwa 🙂 Czy faktycznie cebula i syrop z niej przygotowany ma sens?

imbir i jego wykorzystanie

Imbir i jego wykorzystanie

Czy sięgając po imbir podczas przeziębienia zastanawialiście się czy można wykorzystać go w innym okolicznościach? Jesli tak, to ten wpis podpowie Wam jak i kiedy imbir może być pomocny.

SYROPY DO HERBATY

Najlepsze syropy do herbaty

Jesień, zima, chłodne wieczory albo rano na pobudkę. TAK! Herbatka z syropem jest idealna o każdej porze roku i dnia. Tylko, który syrop wybrać?

czym są maceraty

Czym są maceraty?

Czy macerat to słowo, które spędza Ci sen z powiek 😉 pewnie nie, ale i tak warto wiedzieć czym są maceraty i dlaczego ich stosowanie jest ważne w trakcie przetwarzania np. ziół.

zioła na trawienie

Zioła na trawienie i wzdęcia

Czy ziołami możemy pomóc sobie z dolegliwościami ze strony układu trawiennego? Oczywiście, że tak. Tym wpisem zachęcamy do korzystania z naturalnych metod łagodzenia bólu i dyskomfortu za pomocą ziół.

Stres - jak nad nim zapanować

Stres – jak nad nim zapanować

Czy jesteśmy skazani na stres? Stres to część życia ale możemy wprowadzić pewne techniki dzięki którym w niektórych sytuacjach uda nam się nad nim zapanować.

Wózek sklepowy
DARMOWA dostawa już od 100 zł - PACZKOMATY !!!
Hello. Add your message here.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.